OLD STARS UO VS. HC PANTHERS 3:2 (0:1 na SN)

2. kolo semifinále

Fenomén jménem HC Panthers pokračuje !! Neskutečné se opět stalo skutečností a cesta do finále je otevřena !! Tento mladý tým, kterému na začátku sezóny většina lidí po špatném začátku nevěřila, sebejistě dokráčel ve své premiérové sezóně až do finále playoff OHL. Do dnešního zápasu jsme startovali s domácí výhrou 7:6 a tedy určitou i když malou výhodou vzhledem k tomu jak zkušenému soupeři jsme čelili. Ovšem začátek byl přímo z říše snů. Už po začátku první třetiny, kdy nám byla nabídnuta přesilovka, Lukáš Florián vybruslil z rohu a skr pásmo a rozevřenou obranu našel Tomáše Koubka, kterému stačilo už jen přesně zamířit. Jenže náš sebejistý vstup tím nekončil ještě do konce třetiny se do přečíslení dostal Peter Šuchta, který žabičkou našel Matina "Ovechkina" Švagerku a ten se také nemýlil. Zápas byl hodně vyhrocený faul střídal faul a vylučovalo se co chvilku na obou stranách. Bohužel jsme hodně polevily a nechali našeho soupeře srovnat na 2:2 a v infarktovém závěru dokonce vsítit na 3:2. Tak utkání nakonec i skončilo a rozhodnout o postupujícím tedy musely nájezdy. Tam zasvítila naše brankářská hvězda Jirka Čtvrtníček, který už v zápase držel náš tým svými sebejistými a skvělými zákroky nad vodou. Naši dva střelci Karel "Ramirez" Novotný a Radim "Drn" Navrátil bohužel zklamali, ovšem Jiřinka Čtvrtníček vychytal všechny jejich soupeře a tak rozhodoval poslední nájezd. K němu byl předem určen střelec první branky Tomáš Koubek. A opět nezklamal povedenou střelou mezi nohy poslal náš tým do finále a pak už následovala obrovská vlna radosti, kterou nedokážu popsat. Moc děkujeme našim fanouškům, kterých do Ostrohu dorazilo nespočet a vytvořili neskutečnou atmosféru i oni nás tlačili a pomáhali nám.

autor článku : Lukáš Florián